Vítejte v NU! Jaký máte den?
NU

NU je:
komunikační aplikace pro všechny, kteří okolo sebe chtějí vytvářet lepší a bezpečnější komunity.

Mezi Vašimi sousedy jsou možná přátelé, které jste ještě nepotkali.

Bezpečně uvnitř i venku

NU in

Sami si přesně nastavíte, co chcete v rámci skupiny o sobě sdílet, a co ne. Ven neproklouzne ani myš. Chránění Vašeho soukromí je pro nás prioritou a tak to i zůstane.

NU out

Pro okolí zůstanete neviditelní, pokud si to tak budete přát. Nic Vám však nebude bránit spojit se s někým novým ve Vašem okolí. Budování nových spojení je základem civilizace.

Co (mimo jiné) nabízíme?

jednodušší komunikace / emaily začínají být pomalu přežitek. Nově se komunikuje prostřednictvím sociálních sítích, protože je to jednodušší, přehlednější a pohodlnější.
přístup k dokumentům / stáhněte si přednášku ze semináře, zjistěte stav účtu fondu oprav nebo zkontrolujte poslední vyúčtování. Vše bezpečně online.
přístup odkudkoliv / i z lehátka na Bahamách zjistěte, co se probralo na poslední schůzi. Nebo zda si někdo nestěžuje na Vašeho nového nájemníka.
přehledné ankety / zjistěte, co si sousedé myslí o Vašem návrhu nechat vymalovat chodby nebo jednoduše hlasujte na schůzi vlastníků i s těmi, kteří nemohli být přítomni.
požadavky na správce / vidíte něco, co by se mělo v domě udělat? Vyměnit blikající zářivku nebo naolejovat vrzající dveře? Prostě to zadejte jako požadavek panu správci.

A na co se (mimo jiné) můžete těšit?

již brzy
mapa okolí

zjistěte, co je ve Vašem okolí. Vyhledejte, co Vás v okolí zajímá, nebo zvýrazněte Vaše místo podnikání a nabídněte tak své služby.

již brzy
kalendář

společně sdílený kalendář zpřehledňuje plánované akce. Vývoz tříděného odpadu, plánovaná odstávka vody nebo festival ostrých jídel v místní restauraci? O všem budete vědět.

již brzy
diskuze

zvolte téma a diskutujte s více uživateli najednou. Dění v domě, problémy ve Vašem sousedství, návrhy na změnu? Proberte to s ostatními!

již brzy
fotogalerie

prezentujte fotografie bytů k prodeji, Vašich produktů nebo výstřižky článků, které o Vás napsali v novinách.

již brzy
hodnocení

ohodnoťte služby a dění ve Vašem okolí. Spokojenost s úklidem společných prostor, práce správce budovy nebo bezpečí po setmění? Váš názor je důležitý.

již brzy
lokální info

informace z úřední desky obecního úřadu, nové nařízení městské policie nebo varování hasičů o možných povodních. Všechno přehledně na dosah.

již brzy
video dohled

sledujte na dálku co se aktuálně děje ve Vašem domě nebo jeho okolí. Zůstaňte tak klidní i na Vaší dovolené.

již brzy
urgentní zpráva

pošlete naléhavou zprávu přes SMS všem ve skupině nebo osobám, kterých se týká. Snadno je tak můžete upozornit na podivná individua v okolí nebo třeba na blížící se krupobití.

již brzy
smart living

ovládejte Váš byt na dálku. Před návratem z dovolené zapněte ohřev vody nebo zvyšte teplotu topení.